רונה יהל בורר - לעצב ביחד

הי, אני רונה

אני מלמדת בעלי עסקים
לעצב בעצמם עבור העסק שלהם

המטרה שלי היא לתת לכם ידע, כלים, טיפים והשראה כדי שתיצרו בעצמכם את הגרפיקה לעסק שלכם, בצורה מקצועית ויצירתית שתהפוך את השיווק לחוויה מהנה ותגרום לכם להיות גאים בעצמכם ובעסק שלכם.

הסיפור שלי

איך זה התחיל
כשהייתי בת 26 יצאתי ללמוד ב'גורן', ביה"ס לתקשורת חזותית בעמק יזרעאל.
עוד לפני זה כבר עיצבתי את עלון הקיבוץ, קישטתי מודעות ושרבטתי קישוטים בלי סוף אז חשבתי שיהיה לי כיף, שופע יצירתיות ומלא רעיונות.
אבל בפועל זה לא היה ככה.
בפועל, היה לי קשה.

שיטת הלימוד הייתה כזו שבכל שיעור היינו תולים על הלוח את הסקיצות שעבדנו עליהן שעות על גבי שעות בבית והמורים עוברים אחד אחד ואומרים את דעתם.
דעתם שכללה בד"כ ביקורת…
נכון, ברור שהביקורת הייתה חיונית, הרי באנו ללמוד, אבל הדרך שבה הם אמרו אותה הייתה בהרבה מהפעמים לא נעימה, חסרת רגישות, מעליבה ולי היא גרמה לשיתוק היצירתיות ומתח מתמשך.

ובכל זאת, אחרי 3 שנים, סיימתי את הלימודים, קיבלתי את התעודה המיוחלת ועברתי לתל-אביב.
שם הצלחתי למצוא עבודה די מהר. בהתחלה בבית דפוס קטן ואח"כ בסטודיו לעיצוב ובמשרדי פרסום בהם למדתי המון, צברתי ניסיון וביטחון.
עיצבתי פרסומות, אריזות וברושורים לחברות ידועות כמו הולמס פלייס, סודה סטרים וחברות קוסמטיקה, למדתי תוכנות גרפיות והכרתי לעומק את עולם הדפוס.

עוברת עם מאור לדיגיטל
בשנת 2002 נולד לי מאור וכשגדל קצת פתחתי סטודיו לעיצוב בו התמקדתי במיתוג ועיצוב עסקים קטנים, בייחוד כאלו שנולדו מתוך התלהבות ותשוקה של בעל העסק.

בשנים האלו נכנסתי בסקרנות והתלהבות לעולם השיווק והעיצוב בדיגיטל ולמדתי המון בעצמי: לעצב לרשתות החברתיות, לבנות אתרים, לערוך סרטוני וידאו ועוד ועוד.

קנבה – תגלית המאה
ואז בשנת 2015 גיליתי את קנבה.
עד אז עבדתי עם התוכנות הגרפיות המקצועיות, אבל הקסם והפשטות של התוכנה הזו שבו אותי.
אז חקרתי את התוכנה לעומק, למדתי את כל הפיצ'רים והחידושים והתחלתי ללמד ולהדריך בעלי עסקים לעצב בעצמם כשאני מביאה להדרכה את כל הידע והניסיון שצברתי במיתוג, עיצוב ושיווק.

וכשהתחלתי ללמד זכרתי טוב טוב את הביקורתיות המשתקת של המורים שלימדו אותי, את הדרך בה אמרו את הדברים והחלטתי שאני אלמד אחרת.
שאני אתן לכם את ההרגשה שאתם יכולים, שאני אתן לכם את האומץ לעצב למרות שזה לא המקצוע שלכם ושאני אאפשר לכם לחוות הצלחה והנאה מהיצירתיות שלכם.

והיום כשאומרים לי בעלי עסקים שלמדו אצלי שנתתי להם אומץ, שהם קיבלו ממני בטחון, ידע והשראה ושבזכותי הם הצליחו לעצב והם כ"כ גאים בעצמם אני מבינה שאני עושה את הדבר הנכון.

ועכשיו אתם בטח שואלים איך אפשר ללמוד איתי.
אז יש כמה דרכים ואתם מוזמנים לבחור את זו שהכי מתאימה לכם:

והנה אני גם בויז'ואל עם קולאז' עצמי שיצרתי בקנבה

קולאז עצמי בקנבה
דילוג לתוכן